REM3.5E-2405D/R10/A
MFR.Part #
REM3.5E-2405D/R10/A
Description
-40°C ~ 85°C -5V 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 10 kV 18V 2 24-DIP Module, 7 Leads 3.5 W 350mA,350mA 36V 5V 81% CB,cURus Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS