REM3.5E-1205S/R8/A
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REM3.5E-1205S/R8/A
JLCPCB Part #
C7278108
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5W 5V 700mA 80% 8kV 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS