REC5-243.3SRW/H6/A
MFR.Part #
REC5-243.3SRW/H6/A
JLCPCB Part #
C6967266
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 1A 3.3V 5W 6kV 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS