REC5-243.3SRW/H4/C
MFR.Part #
REC5-243.3SRW/H4/C
JLCPCB Part #
C7043427
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 1A 3.3V 4kV 5W 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS