REC5-243.3SRWZ/H6/C
MFR.Part #
REC5-243.3SRWZ/H6/C
JLCPCB Part #
C5847310
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 5W 6kV 76% 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS