REC3.5-4812SRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-4812SRW/R8/A
JLCPCB Part #
C5722656
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 12V 290mA 3.5W 36V~75V 84% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS