REC3.5-2412SRW/R8/C/X1
Extended
MFR.Part #
REC3.5-2412SRW/R8/C/X1
JLCPCB Part #
C6966897
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 12V 18V~36V 290mA 3.5W 83% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS