REC3.5-1224SRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1224SRW/R8/A
JLCPCB Part #
C5846942
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 145mA 24V 3.5W 83% 8kV 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS