REC3.5-0512SRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-0512SRW/R8/A
JLCPCB Part #
C5722575
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 12V 290mA 3.5W 4.5V~9V 82% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS