REC3.5-0509SRW/R8/C
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC3.5-0509SRW/R8/C
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 24-DIP module, 9 leads 3.5 W 388mA 4.5V 8 kV 80% 9V 9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS