REC3.5-0505DRW/R8/A
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC3.5-0505DRW/R8/A
Description
-40°C ~ 85°C -5V 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 2 24-DIP module, 6 leads 3.5 W 350mA,350mA 4.5V 5V 77% 8 kV 9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS