REC15-4812S/H3/M
Extended
MFR.Part #
REC15-4812S/H3/M
JLCPCB Part #
C5721643
Package
DIP-6
Description
1 1.25A 12V 15W 36V~75V 3kV 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS