REC15-4805D/H2/M
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC15-4805D/H2/M
JLCPCB Part #
C6379482
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5A 15W 2 2kV 36V~75V 5V 83% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS