REC15-2415S/H2/M/X2
Extended
MFR.Part #
REC15-2415S/H2/M/X2
JLCPCB Part #
C6171961
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 15W 18V~36V 1A 2kV 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS