REC15-1215D/H3/M/X2
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC15-1215D/H3/M/X2
Description
-15V -40°C ~ 100°C (With Derating) 15 W 15V 18V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 3 kV 500mA,500mA 6-DIP Module 86% 9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS