REC15E-2412SZ/X2
MFR.Part #
REC15E-2412SZ/X2
JLCPCB Part #
C6264076
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.25A 12V 15W 2kV 88.5% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS