REC10-243.3SZ/H3/M
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC10-243.3SZ/H3/M
JLCPCB Part #
C6758436
Package
DIP-6
Description
-40°C ~ 71°C 1 10 W 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 2A 3 kV 3.3V 36V 6-DIP Module 82% 9V Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, SCP, UVLO Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS