REC10-2415SZ/H2/M
Extended
MFR.Part #
REC10-2415SZ/H2/M
JLCPCB Part #
C7042605
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 15V 2kV 667mA 86% 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS