REC10-1212S/H3/M
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC10-1212S/H3/M
JLCPCB Part #
C7042558
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 12V 3kV 833mA 86% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS