RAC20-05SN
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RAC20-05SN
Description
-40°C ~ 70°C (with derating) 1 2.07" long x 1.08" wide x 0.93" high (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm) 20 W 3.6A 4-DIP module 5V 78% 90 ~ 264 VAC CE,cURus Closed ITE (Commercial) Through Hole Universal Input - Power Module/Power Supply ROHS