RAC15-15DA
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RAC15-15DA
Description
-25°C ~ 70°C (with Derating) 15 W 15V 2 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm) 500mA,500mA 77% 90 ~ 264 VAC CE,cULus Closed Eco-friendly glass ITE (Commercial) SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS