RAC10-12SB
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RAC10-12SB
Description
-25°C ~ 70°C (with Derating) 1 10 W 12V 2.06" Length x 1.07" Width x 0.94" Height (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm) 4-DIP module 76% 833mA 90 ~ 264 VAC CE,cULus Closed ITE (Commercial) SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS