RAC01-12SC
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC01-12SC
JLCPCB Part #
C6164495
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 12V 1W 72% 80VAC~264VAC 83mA DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS