R2S-243.3/H-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R2S-243.3/H-R
JLCPCB Part #
C7272227
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 21.6V~26.4V 2W 3.3V 3kV 606mA 75% SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS