R2S-153.3/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R2S-153.3/P
JLCPCB Part #
C5854721
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 13.5V~16.5V 1kV 2W 3.3V 606mA 75% SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS