R2S12-153.3/P
Extended
MFR.Part #
R2S12-153.3/P
JLCPCB Part #
C7272274
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 13.5V~16.5V 1kV 2W 3.3V 606mA 70%~75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS