R24P215D/R6.4
Extended
MFR.Part #
R24P215D/R6.4
JLCPCB Part #
C5854399
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
15V 2 21.6V~26.4V 2W 6.4kV 66mA 88% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS