R24P05D/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R24P05D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C7036866
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1W 2 200mA 21.6V~26.4V 5V 6.4kV 82% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS