R1Z-053.3/HP
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1Z-053.3/HP
JLCPCB Part #
C6960549
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 200mA 2kV 3.3V 4.75V~5.25V 60% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS