R1S-153.3/H-R
MFR.Part #
R1S-153.3/H-R
JLCPCB Part #
C5715927
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 13.5V~16.5V 1W 3.3V 303mA 3kV 75% SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS