R1S8-053.3
Extended
MFR.Part #
R1S8-053.3
JLCPCB Part #
C5842150
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 1W 1kV 3.3V 303mA 4.5V~5.5V 75% SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS