R1S12-243.3/H
MFR.Part #
R1S12-243.3/H
JLCPCB Part #
C5715990
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 3.3V 303mA 3kV 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS