R1S12-1212
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1S12-1212
JLCPCB Part #
C7271663
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 1W 1kV 80% 84mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS