R1M-123.3S/SMD
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1M-123.3S/SMD
JLCPCB Part #
C7271524
Package
SMD-6P,13.2x9.1mm
Description
1 3.3V 300mA 4.5V~18V 77% SMD-6P,13.2x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS