R1DA-3.33.33.3/P
MFR.Part #
R1DA-3.33.33.3/P
JLCPCB Part #
C7271450
Package
SMD-7P,15.2x10.7mm
Description
150mA 1W 1kV 2 2.97V~3.63V 3.3V 75% SMD-7P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS