R1D12-123.3
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1D12-123.3
JLCPCB Part #
C5841978
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 152mA 1W 1kV 2 3.3V 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS