R15P12S/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P12S/X2
JLCPCB Part #
C6262921
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1W 6.4kV 75% 84mA Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS