R15P12S/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P12S/R8
JLCPCB Part #
C6164175
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1W 82% 84mA 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS