R12P3.3S/P/X2/R6.4
MFR.Part #
R12P3.3S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7333208
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 3.3V 303mA 6.4kV 80% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS