R12P23.3S/P/X2/R6.4
MFR.Part #
R12P23.3S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7035832
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 2W 3.3V 6.4kV 600mA 78% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS