R12P05D/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P05D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C5853818
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
10.8V~13.2V 1W 2 200mA 5V 6.4kV 82% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS