R0.25D-3.33.3/HP-R
MFR.Part #
R0.25D-3.33.3/HP-R
JLCPCB Part #
C5841144
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
2 250mW 3.3V 38mA 3V~3.6V 3kV 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS