R0.25D-2405/H-R
MFR.Part #
R0.25D-2405/H-R
JLCPCB Part #
C6371878
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
2 21.6V~26.4V 250mW 25mA 3kV 5V 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS