R0.25D12-3.312/H-R
MFR.Part #
R0.25D12-3.312/H-R
JLCPCB Part #
C7035733
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.4mA 12V 2 250mW 3V~3.6V 3kV 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS