R0.25D12-123.3/HP
MFR.Part #
R0.25D12-123.3/HP
JLCPCB Part #
C7270838
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 2 250mW 3.3V 38mA 3kV 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS