R0.25D-0505
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.25D-0505
Description
-40°C ~ 100°C -5V 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 kV 10-SMD Module, 6 Leads 2 250 mW 25mA,25mA 4.5V 5.5V 5V 70% ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS