R09P12S/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R09P12S/X2
JLCPCB Part #
C7271462
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 12V 75% 8.1V~9.9V 84mA SIP,19.5x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS