R05P23.3D/P/R8
Extended
MFR.Part #
R05P23.3D/P/R8
JLCPCB Part #
C5853133
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
2 2W 3.3V 300mA 4.5V~5.5V 80% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS