R05P15D/P/R6.4
Extended
MFR.Part #
R05P15D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C5716327
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
15V 1W 2 33mA 4.5V~5.5V 6.4kV 83% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS