R05P1509D
Extended
MFR.Part #
R05P1509D
JLCPCB Part #
C6372451
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-9V、15V 1W 2 4.5V~5.5V 42mA 6.4kV 80% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS